Інтерфакс-Україна
20:54 23.07.2022

У Франції стурбовані ударом в Одеський порт і закликали РФ дотримуватися підписаних угод під егідою ООН

1 хв читати
У Франції стурбовані ударом в Одеський порт і закликали РФ дотримуватися підписаних угод під егідою ООН

Міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна закликала РФ дотримуватися духу і літери угоди про відновлення безпечного експорту українських зернових Чорним морем і заявила про серйозне занепокоєння російським ударом у порт Одеси.

"Серйозне занепокоєння викликають російські ракетні удари по порту Одеси, які відбулися наступного дня після підписання угоди під егідою ООН. Я закликаю Росію повністю дотримуватися букви і духу цієї угоди", - написала Колонна в твіттері в суботу, позначивши в повідомленні генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша.

Як повідомлялося, 22 липня під егідою ООН у Стамбулі Україна, Туреччина та РФ підписали угоду про відновлення безпечного експорту українських зернових Чорним морем.

Вранці 23 липня російські окупанти атакували Одеський морський торговельний порт крилатими ракетами типу "Калібр". У МЗС України заявили, що РФ ракетним ударом по порту Одеси поставила під сумнів домовленості, дані нею ООН і Туреччині в підписаному в Стамбулі документі. У пресслужбі генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша заявили, що він беззастережно засуджує ракетний удар у торговельний порт в Одесі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Україна готова до реального перемир'я й встановлення нової архітектури безпеки

У Запоріжжі число поранених зросло до 33 людей – обладміністрація

Американсько-український фонд на першому засіданні у вересні ухвалить низку технічних рішень для запуску роботи - Соболєв

1-й віцепрем’єр анонсував запуск грантових програм щодо ракет, вибухових речовин

Шмигаль на питання про "Фламінго": українська потужна далекобійна зброя є, решта деталей згодом

У центрі Вашингтона посилено заходи безпеки напередодні зустрічі Трампа з європейськими лідерами

Шмигаль про проєкт Програми дій Уряду: від 50% коштів на озброєння мають іти українським виробникам

На збірному пункті у Києві мобілізований порізав собі руки та шию

Кошта скликає засідання Європейської ради, щоб підбити підсумки зустрічей у США щодо України

Якщо правоохоронні органи будуть відкривати провадження щодо міністрів, такі люди не працюватимуть в уряді - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА