Інтерфакс-Україна
17:52 25.07.2022

На Запоріжжі вантажівка російських окупантів переїхала легкове авто, троє людей загинули – мер Мелітополя

1 хв читати
На Запоріжжі вантажівка російських окупантів переїхала легкове авто, троє людей загинули – мер Мелітополя

Троє людей загинули, зокрема дитина, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на окупованій частині Запорізької області в понеділок за участю вантажівки російських окупантів, повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Сьогодні на трасі між Мелітополем та Бердянськом російський військовий КамАЗ переїхав легкову машину із трьома людьми. Двоє дорослих та дитина загинули на місці", - написав Федоров у телеграмі у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

В Україні в наступні дві доби переважно без опадів, лише на заході місцями дощі – Укргідрометцентр

Вартість війни для бюджету України за рік зросла на 22,9% у доларах – глава Бюджетного комітету Ради

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА