Інтерфакс-Україна
14:59 26.07.2022

РФ завдала ударів по району Затоки з 13 літаків - ПС ЗСУ

1 хв читати
РФ завдала ударів по району Затоки з 13 літаків - ПС ЗСУ

РФ завдала ударів по Одеській області в районі Затоки у вівторок уранці з 13 літаків, повідомив речник сил Повітряних сил ЗСУ України Юрій Ігнат.

"За нашою інформацією, те, що сталося сьогодні рано-вранці, спочатку було завдано ударів літаками Су-35 або Су-30 з акваторії Чорного моря. Базування літаків - аеродром Ахтубінськ. Близько пів на п'яту було трьома цими літаками завдано ударів ракетами Х-59, вилетіло 5 ракет переважно по Одеській області, район Затоки та інші місця", - сказав Ігнат на брифінгу в Медіацентрі "Україна" у Києві у вівторок.

За його словами, через півгодини відразу ж 10 далеких бомбардувальників Ту-22М3 завдали ще 8 ударів ракетами Х-22 з акваторії Чорного моря.

"Вже в районі 5:00, через півгодини, відразу ж 10 літаків Ту-22М3, це далекі бомбардувальники, район їх базування - на півночі від України, аеродром Шайківка, Росія. Вони перелетіли в акваторію Чорного моря і звідти також завдали 8 ударів ракетами Х-22. Переважно теж по Одеській області, район Затоки, де розміщується всім відомий міст", - розповів Ігнат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підрозділи Міноборони розмінували в серпні 5,7 тис. га сільгоспугідь

Кабмін ввів тимчасові додаткові коефіцієнти підвищення окладів для держслужбовців деяких судових органів

Внаслідок вибуху в Ізмаїлі постраждав чоловік

НАБУ і САП вважають, що законопроєкт №12439 може перешкодити розслідуванню топкорупції

Угорщина та Сербія прискорять будівництво нафтопроводу між обома країнами - Сіярто

Відсутність згадки війни РФ проти України в декларації саміту ШОС свідчить про провал дипломатичних зусиль Москви - МЗС

СБУ повідомила про підозру Кадирову за наказ використовувати українських полонених як "живий щит"

Кабмін делегував представників до керівної ради Американсько-українського інвестфонду відбудови

Кабмін виділив 34 млн грн на водопостачання для Миколаївщини

Сили оборони не допустили прориву ворога у Мирноград – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА