Інтерфакс-Україна
07:58 28.07.2022

Горить Одеський порт – нардеп Гончаренко

1 хв читати
Горить Одеський порт – нардеп Гончаренко

Народний депутат України ("Європейська солідарність") Олексій Гончаренко повідомляє про сильну пожежу в Одеському торговельному порту в ніч на четвер і припускає, що це чергова атака РФ на зернову домовленість.

"Зараз сильна пожежа в Одеському порту. Знову атака на зернову домовленість", - написав Гончаренко у телеграм-каналі у ніч проти четверга.

Про інцидент також повідомляє видання "Суспільне" з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що інцидент не пов'язано з обстрілом, у місті не було оголошено повітряну тривогу.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп анонсує можливий обмін територіями у рамках угоди України та РФ

Алієв, Пашинян і Трамп уклали історичну тристоронню угоду про мир і співпрацю між Вірменією та Азербайджаном

Грем підтримав ініціативу Трампа щодо переговорів із Путіним для завершення війни в Україні

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА