Інтерфакс-Україна
21:29 28.07.2022

Байден підтвердив голові КНР, що позиція США стосовно Тайваню не змінилася

1 хв читати
Байден підтвердив голові КНР, що позиція США стосовно Тайваню не змінилася

Президент США Джо Байден у телефонній розмові підтвердив голові КНР Сі Цзіньпіню, що позиція Сполучених Штатів щодо Тайваню не змінилася, йдеться у заяві Білого дому, опублікованій у четвер.

"Говорячи про Тайвань, президент Байден наголосив, що політика США не змінилася, і штати виступають рішуче проти односторонніх спроб змінити статус-кво або підірвати мир і стабільність у Тайванській протоці", - йдеться у заяві Білого дому.

Також наголошується, що лідери обговорили низку питань, щодо двосторонніх відносин між США та КНР, а також регіональні та глобальні питання. У заяві не сказано, чи обговорювали Байден та Сі Цзіньпін ситуацію в Україні, проте раніше в МЗС КНР зазначили, що китайський лідер нагадав співрозмовнику про позицію його країни з цього питання.

Білий дім зазначає, що телефонна розмова стала частиною зусиль адміністрації Байдена щодо поглиблення відносин між двома країнами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА