Інтерфакс-Україна
14:38 29.07.2022

Брінк: Посли G7 відвідали Одесу, показавши, що світ спостерігатиме і притягне Росію до відповідальності

1 хв читати
Брінк: Посли G7 відвідали Одесу, показавши, що світ спостерігатиме і притягне Росію до відповідальності

Посли країн "Великої сімки" (G7) відвідали Одесу, показавши, що світ спостерігатиме і притягне Росію до відповідальності, заявила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Виконання зернової угоди має ключове значення для контролю за стрімкими цінами та забезпеченням продовольством тих, хто покладається на український експорт. Росія має виконувати домовленості. G7 відвідали Одесу, показавши, що світ спостерігатиме - і притягне Росію до відповідальності", - написала Брінк у твіттері у п'ятницю.

Вона додала, що Україна та США тісно співпрацюють, прокладаючи інші маршрути, зокрема сухопутні, для максимального збільшення експорту.

"Україна шукає всі можливі шляхи для експорту зерна та іншого продовольства, і ми тісно співпрацюємо з Україною та Олексієм Кубраковим із початку повномасштабного вторгнення Росії, прокладаючи інші маршрути, зокрема сухопутні, для максимального збільшення експорту", - зазначила Брінк.

Дипломат наголосила, що разом із президентом України Володимиром Зеленським на власні очі переконалася, що Україна готова експортувати, але Росія має виконати свої зобов'язання, щоб українська їжа дісталася тих, хто від неї залежить.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп проведе розмову з Путіним

СБУ ліквідувала ексголову окупаційної адміністрації Луганська – джерело

США й Україна працюють над організацією телефонної розмови між Зеленським і Трампом

ФРН і Швейцарія домовилися спільно закуповувати засоби ППО в рамках проєкту European Sky Shield Initiative

Профільний комітет розгляне законопроєкт про ратифікацію Угоди про Спецтрибунал у п'ятницю

У Полтаві двоє загиблих і вже 47 постраждалих

Зеленський підписав закон про простежуваність водних біоресурсів

ВАКС розгляне апеляційні скарги на обрання запобіжного заходу Чернишову 7 серпня

В Полтаві ліквідовано пожежі, спричинені ворожим ударом: постраждали 24 особи, двоє загиблих

Удар по Одеському порту - варварський воєнний злочин і частина цілеспрямованої кампанії Росії проти економіки та сільського господарства України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА