Інтерфакс-Україна
08:58 31.07.2022

Братчук: Інформація російських ЗМІ про нібито атаку ЗС України на Чорноморський флот РФ у Севастополі – відверта провокація

1 хв читати
Братчук: Інформація російських ЗМІ про нібито атаку ЗС України на Чорноморський флот РФ у Севастополі – відверта провокація

Інформація російських ЗМІ про нібито атаку Збройних сил України на ЧФ РФ у Севастополі – відверта провокація, повідомив речник обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

"Повідомлення тасс про нібито українську атаку штабу чорноморського флоту в Севастополі - відверта провокація. Звільнення нашого Криму від окупантів відбуватиметься не так і набагато ефективніше. Усьому свій час", - написав Братчук у телеграм-каналі.

Раніше російські ЗМІ повідомляли про те, що нібито український безпілотний летальний об'єкт ЗСУ атакував штаб Чорноморського флоту РФ, внаслідок чого постраждало п'ятеро людей, а святкові заходи з нагоди дня ВМФ у Севастополі перенесено.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

NovaSklo та IFC розпочинають співпрацю для створення першого в Україні заводу з виробництва флоат-скла

Відновити водопостачання у Харкові у повному обсязі планується у вівторок увечері, вночі можливі повторні відключення

Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані

Керівник САП: активно розслідуються справи щодо можливого витоку інформації по операції "Мідас" як із САП, так і з НАБУ

"Нова пошта" втретє доставить новорічну казку дітям

Свириденко подякувала спецуповноваженому президента Франції Ельброну за внесок в допомогу Україні

На зустрічі робочої групи держав-учасниць Коаліції з розмінування обговорили закупівлю обладнання на 2025–2026рр

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА