Інтерфакс-Україна
14:00 01.08.2022

На Херсонщині деокуповано 46 населених пунктів

1 хв читати
На Херсонщині деокуповано 46 населених пунктів

У Херсонській області деокуповано 46 населених пунктів, але населенню все одно бажано евакуюватися в безпечніші регіони до повного звільнення області, заявив виконувач обов'язків голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій.

"На Херсонщині на сьогодні вже деокуповано 46 населених пунктів, більшість - це на півночі (області - ІФ-У), яка межує з Дніпропетровською областю, і трохи на півдні, на межі з Миколаївською областю", - сказав Бутрій на онлайн-брифінгу в понеділок.

За словами Бутрія, на деокупованій території "є села, які практично зруйновані на 90%, - вони й сьогодні перебувають під постійними обстрілами, населення переважно виїхало".

Бутрій наголосив, що ситуація в Херсонській області критична. Він укотре закликав жителів евакуюватися у безпечніші регіони.

"Щоб себе убезпечити, я ... рекомендую евакуюватися на безпечніші території до звільнення області", - сказав Бутрій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА