Інтерфакс-Україна
08:26 03.08.2022

У Харкові та області зберігається небезпечна обстановка через обстріли, за добу задокументовано 40 фактів руйнувань

1 хв читати
У Харкові та області зберігається небезпечна обстановка через обстріли, за добу задокументовано 40 фактів руйнувань

У Харкові та області зберігається небезпечна обстановка, пов'язана з ракетними та артилерійськими обстрілами мирного населення регіону, за минулу добу російські окупаційні війська обстрілювали облцентр та низку населених пунктів області, серед яких Малинівка та Чугуїв, повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції Харківської області.

"Працівники слідчо-оперативних груп та експерти-криміналісти опрацювали 40 фактів пошкодження житла та інших об'єктів на території регіону в результаті обстрілів і пожеж... Пошкоджено приватні будинки, частково зруйновано приміщення навчального закладу", - йдеться у повідомленні.

Крім того, правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили за добу понад 1200 машин. Зокрема, у багажнику автомобіля "Таврія" правоохоронці виявили три пачки набоїв до автомата. На іншому блокпосту службовий собака на прізвисько Мелісія вказав в автомобілі Volvo на холодну зброю (два мачете), які водій перевозив без передбаченого законом дозволу

Також до відділів поліції доставлено 10 осіб для перевірки їх на предмет можливої співпраці з російськими окупантами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

Келлог: Удар РФ не сигналізує про їхній намір завершити війну дипломатичним шляхом

Зеленський: Важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними санкціями і тарифами проти Росії

Зеленський подякував міжнародним лідерам за підтримку України на тлі масованої атаки РФ

Наступного тижня відбудеться технологічна ставка: розглянуть ракетні програми та виробництво дронів – Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА