Інтерфакс-Україна
12:48 03.08.2022

Підготовка українських військовослужбовців у Великій Британії зосереджена на стрільбі, обороні та евакуації поранених – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Підготовка українських військовослужбовців у Великій Британії зосереджена на стрільбі, обороні та евакуації поранених – Генштаб ЗСУ

Навчання українських військовослужбовців у Великій Британії відбувається згідно зі сценарієм, підготовленим фахівцями приймаючої сторони, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

"Навчання українських військовослужбовців відбуваються за сценарієм, спеціально прописаним фахівцями Великої Британії, зокрема інструкторами п’ятого полку Стрільців (The Rifles - піхотний полк британської армії – ІФ-У). Уся увага зосереджена на стрільбі та оборонних діях, психологічній стійкості, правильних діях з евакуації поранених", - ідеться у повідомленні Генштабу у фейсбуці у середу.

Реалістичність навчання посилюється використанням різних методів бойової симуляції, включно з симуляцією бою, піротехніки та вогнем згори.

З підготовкою українських військовослужбовців ознайомились заступник головнокомандувача ЗСУ Євген Мойсюк та командувач об'єднаних сил апарату головнокомандувача ЗСУ Едуард Москальов під час візиту до Великої Британії та Північної Ірландії.

Мойсюк та Москальов відвідали заняття з бойової підготовки українських підрозділів, на яких військовослужбовці опановують ведення вогню зі стрілецької зброї і тактичну підготовку, відпрацьовують навички стрілянини у складі підрозділу й тактики пересування на полі бою, ведення бою у міській та лісовій місцевостях.

Як повідомлялося, у Великій Британії перша група українських військовослужбовців бере участь у новій військовій програмі під керівництвом приймаючої країни, в межах якої найближчими місяцями буде навчено до 10 тис. українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА