Інтерфакс-Україна
20:48 04.08.2022

У Львові корпус школи збудують за допомогою будівельного 3D принтера

1 хв читати
У Львові корпус школи збудують за допомогою будівельного 3D принтера

Навчальний корпус для першокласників у школі №23 у Львові збудують за допомогою будівельного 3D принтера за кошти французького благодійного фонду, повідомив сьогодні на брифінгу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

"Завдяки фонду TEAM4UA ми можемо наступного тижня розпочати реалізацію цього проєкту і вже наступного навчального року у нашому місті з'явиться сучасна початкова школа", – сказав Москаленко.

Водно час, засновник фонду Жан-Крістоф Боніс повідомив, що львівський проєкт стане пілотним для фонду в Україні, а в подальших планах – будівництво нових шкіл та інших споруд.

Згідно з проєктом, планують звести одноповерхову будівлю з класними кімнатами, учительською, санвузлами та холом. Монолітні стіни з бетону мають відповідати новим стандартам безпеки.

Архітектурна концепція та візуалізація майбутньої школи розроблена студією інтер'єрного дизайну balbek bureau.

Школу №23 обрали у зв'язку з тим, що вона потребує розширення. Згідно з проєктом, вона розрахована на 700 учнів, а зараз їх уже тисяча.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА