Інтерфакс-Україна
21:08 06.08.2022

Папа Римський розглядає можливість відвідати Україну – посол України у Ватикані

1 хв читати
Папа Римський розглядає можливість відвідати Україну – посол України у Ватикані

Папа Римський Франциск розглядає можливість відвідати Україну, щоб висловити свою підтримку, повідомив посол України у Ватикані Андрій Юраш за підсумками зустрічі у суботу.

"Я дуже близький до України і хочу висловити цю близькість через мій візит до України", – важливі слова Папи Франциска, сказані під час сьогоднішньої зустрічі зі Святішим Отцем. Україна багато років, особливо з початку війни, чекала на Папу і буде рада зустріти його перед його поїздкою до Казахстану", - написав Юраш у твіттері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 7 осіб зросла кількість поранених внаслідок атаки РФ у Сумській області, серед них – дитина – ОВА

Генштаб підтвердив ураження низки об'єктів на території РФ

Зеленський: розраховуємо на реалізацію всіх домовленостей із посилення нашої ППО.

Кількість загиблих внаслідок ворожого удару КАБами в Запорізькій оласті зросла до двох – ОВА

Двоє загиблих та 17 поранених під час нічної атаки на Київ підтверджено, по інших інформація уточнюється – КМВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 170 бойових зіткнень

Маршрути поїздів змінено, будуть затримки у русі через пошкодження інфраструктури внаслідок ворожої атаки - Укрзалізниця

Захисники України в ніч на 7 вересня знищили або подавили 751 з 818 засобів повітряного нападу росіян

Одна людина загинула і четверо постраждали внаслідок нічної комбінованої атаки ворога у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили нафтоперекачувальну станцію в Брянській області РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА