Інтерфакс-Україна
19:20 07.08.2022

Ткаченко про демонтаж "Батьківщини-матері": Це можна робити лише у болючій уяві затятих патріотів

1 хв читати
Ткаченко про демонтаж "Батьківщини-матері": Це можна робити лише у болючій уяві затятих патріотів

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко вважає абсурдними розмови про можливе знесення монумента "Батьківщина-мати" у Києві.

"Зносити пам'ятник, який є однією з візитівок України, який дивиться на схід, який величезний сам по собі, та атракція для багатьох туристів, мені здається абсурдом у цей час. У нас є на що витрачати кошти… Займатися демонтажем "Батьківщини-матері", гадаю, це можна робити лише у болючій уяві затятих патріотів", - сказав Ткаченко в ефірі національного телемарафону в неділю вдень.

Крім того, міністр повідомив, що після того, як буде затверджено план дій щодо демонтажу радянського герба, який до міністерства подав Музей Другої світової війни, має пройти понад півроку на підготовку, щоб наблизитись до початку робіт.

Як повідомлялося, 85% опитаних у "Дії" віддали голос за заміну герба СРСР на герб України на монументі "Батьківщина-мати".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

Бельгія не може конфіскувати заарештовані російські активи, адже Європа не веде війну з Росією – прем’єр-міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА