Інтерфакс-Україна
19:31 07.08.2022

Ізраїль та Єгипет чекають на відповідь "Ісламського джихаду" на пропозицію про перемир'я

1 хв читати

Влада Ізраїлю і Єгипту, який виступає як посередник, чекають відповіді палестинського угруповання "Ісламський джихад" на пропозицію про перемир'я, повідомляє в неділю The Jerusalem Post.

План передбачає, що перемир'я набуде чинності о 20.00 за місцевим часом у неділю.

Газета зазначає, що ізраїльська сторона дала згоду на такий план. Відповіді "Ісламського джихаду" поки немає. Більше того, палестинські бойовики продовжують запускати ракети у секторі Гази у бік Ізраїлю.

Ізраїль у п'ятницю розпочав операцію проти "Ісламського джихаду" в секторі Гази та ліквідував кількох командирів бойовиків. За повідомленнями ЗМІ, ізраїльське командування вважає, що в рамках операції вже виконало основну частину поставлених завдань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ФРН можуть внести поправки до законодавства, щоб мати можливість збивати неідентифіковані дрони

Прокуратура АР Крим звернулася до кримчан, щоб вони розказали свою історію воєнних злочинів РФ

Голова УІНП Алфьоров про зміну назву монети на "шаг": копійка випадково стала розмінною одиницею до нашої гривні

Єрмак повідомив про повернення двох сімей з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Посли ЄС узгодили закон щодо припинення імпорту російської нафти і газу до 2028р – ЗМІ

"Інтерпайп" розпочав співпрацю з притулком для тварин "Пегас", яких понад 2000, зокрема, із зони бойових дій

Рада прийняла закон про створення НУР

Вартість капремонту хірургічного відділення Київської МКЛ №8 склала 26,5 млн грн

Качка: очікуємо від держав ЄС формування позицій для відкриття переговорів за всіма кластерами до кінця року

Цивінський: проблеми в БЕБ існують і саме тому очищення інституції є моїм пріоритетом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА