Інтерфакс-Україна
11:32 08.08.2022

Кулеба закликав CBS News провести внутрішнє розслідування через публікацію необґрунтованих заяв про нібито продаж Україною західної зброї на "чорному ринку"

1 хв читати
Кулеба закликав CBS News провести внутрішнє розслідування через публікацію необґрунтованих заяв про нібито продаж Україною західної зброї на "чорному ринку"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, реагуючи на припинення просування у соцмережах телеканалом CBS News нещодавньої публікації з необґрунтованою заявою про нібито продаж Україною західної зброї на чорному ринку, закликав телеканал провести внутрішнє розслідування з цього приводу.

"Вітаю перший крок, але цього недостатньо. Ви ввели в оману величезну аудиторію, поділившись необґрунтованими заявами та підірвавши довіру до постачання життєво важливої військової допомоги нації, яка чинить опір агресії та геноциду. Має бути проведене внутрішнє розслідування щодо того, хто це зробив і чому", - написав Кулеба у твіттері в понеділок.

Раніше телеканал CBS News оприлюднив "документальний фільм", у якому Україну звинувачували у продажу західного озброєння на чорному ринку. Пізніше телеканал заявив, що зазначений матеріал тимчасово не просуватиметься в соціальних мережах, буде доопрацьований і оновлений.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА