Інтерфакс-Україна
10:24 09.08.2022

Додаткові виплати отримають 10 тис. українців з окупованих територій та зон активних бойових дій - Мінсоцполітики

1 хв читати
Додаткові виплати отримають 10 тис. українців з окупованих територій та зон активних бойових дій - Мінсоцполітики

У Міністерстві соціальної політики заявляють, що 10 тис. українців із тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати завдяки співпраці міністерства та неурядової організації ACTED.

"Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації ACTED для надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях або в населених пунктах, що розташовані в зоні активних бойових дій, та які подали заявку на її отримання" платформу "єДопомога", - йдеться в повідомленні пресслужби Мінсоцполітики.

Зазначено, що відповідно до положень меморандуму додатковою підтримкою до державних програм буде охоплено 10 тис. осіб із числа найбільш вразливих груп з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій.

Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу/місяць одноразовою виплатою на три місяці.

Згідно з повідомленням, на початковому етапі у програмі візьмуть участь жителі Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА