Інтерфакс-Україна
16:13 09.08.2022

Триває підготовка до передачі систем NASAMS до України - речник Повітряних сил ЗСУ

1 хв читати
Триває підготовка до передачі систем NASAMS до України - речник Повітряних сил ЗСУ

Норвезькі зенітно-ракетні комплекси NASAMS поки що перебувають не в Україні, оскільки триває підготовка до їх передачі, повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Ракети для NASAMS - це ракети американського виробництва: AIM-120 AMRAAM-ER, які використовуються в зенітно-ракетному комплексі NASAMS. Безумовно, нам будуть необхідні ці ракети, коли прийдуть ці системи. Поки що вони не у нас. Поки що триває підготовка до передачі. Відповідно, вже ухвалено рішення урядом Норвегії. Очікуємо, йдеться про дві батареї", - сказав він в ефірі національного телемарафону #UAразом у понеділок.

Як повідомлялося, у понеділок президент США Джозеф Байден санкціонував додатковий пакет допомоги на суму до $1 млрд для задоволення критично важливих потреб України в галузі безпеки та оборони. Зокрема, пакет включить в себе боєприпаси для зенітно-ракетних комплексів NASAMS.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

Зеленський - президенту Кіпра: Важливо, щоб Україна була серед головних пріоритетів під час кіпрського головування в Раді ЄС

Зеленський анонсував 5 січня зустріч начальників Генштабів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА