Інтерфакс-Україна
15:06 10.08.2022

Удар по Каховському мосту повністю вивів його з ладу - ОК "Південь"

1 хв читати
Удар по Каховському мосту повністю вивів його з ладу - ОК "Південь"

В Оперативному командуванні "Південь" повідомляють про виведення з ладу мосту в районі Каховської гідроелектростанції на окупованій частині Херсонщини.

"Наш вогневий контроль транспортно-логістичних шляхів на тимчасово окупованих територіях Херсонщини призвів до закріплення статусу мосту в районі Каховської ГЕС як непридатного для використання. Влучання акуратне, але дієве", - повідомляється у зведенні станом на 11:00 середи на сторінці ОК Південь" у середу.

Як повідомлялося, українські військові в ніч на понеділок завдали ударів по Антонівському та Каховському мостах на території тимчасово зайнятої окупантами Херсонщини. Про стан Каховського мосту після удару не повідомлялося.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

Зеленський анонсував "українсько-американський день" у Берліні у неділю

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА