Інтерфакс-Україна
20:05 12.08.2022

Окупанти завдали удару по Запоріжжю, пошкоджено об'єкти інфраструктури, поранено жінку - голова обладміністрації

1 хв читати
Окупанти завдали удару по Запоріжжю, пошкоджено об'єкти інфраструктури, поранено жінку - голова обладміністрації

Мешканка Запоріжжя дістала поранень унаслідок удару російських окупантів по Шевченківському району міста у п'ятницю ввечері, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"Близько 19:15 ворог завдав удару по місту Запоріжжя. Загалом випущено п'ять снарядів. Руйнувань зазнали об'єкти інфраструктури в Шевченківському районі обласного центру. Виникла пожежа. Поки що відомо про одну поранену жінку", - написав Старух у телеграмі, додавши, що інформація уточнюватиметься.

Голова обладміністрації закликав мешканців Запоріжжя дотримуватись правил повітряної тривоги та не розголошувати інформацію про удари.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Будь-який мирний план щодо України потребує співпраці з США - прем'єр Британії

Путін бреше про ситуацію на Курщині, українські війська також стабілізували ситуацію в Донецькій області – Зеленський

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА