Інтерфакс-Україна
10:18 13.08.2022

Внаслідок ворожого обстрілу в Баштанському районі загинула жінка, вранці під вогонь потрапила Первомайська громада

1 хв читати
Внаслідок ворожого обстрілу в Баштанському районі загинула жінка, вранці під вогонь потрапила Первомайська громада

Внаслідок ворожого обстрілу в п'ятницю, 12 серпня, в Баштанському районі загинула жінка, вранці в суботу, 13 серпня, під вогонь потрапило селище Костянтинівка Первомайської громади, постраждалих немає, повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

"Баштанський район. Продовжуються обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Так, учора, 12 серпня, протягом доби були обстріли територій біля смт Березнегувате. Також учора, 12 серпня, близько 12:00 внаслідок обстрілів села Веселий Кут загинула жінка, пошкоджено житлові будинки. Детальна інформація про постраждалих та пошкодження уточнюється", - сказано у повідомленні у Facebook.

12 серпня, орієнтовно з 07:30 до 21:00 були обстріли в межах та за межами с. Широке Широківської громади.

У Миколаївському районі 12 серпня, орієнтовно об 11:00, зафіксовано ворожі обстріли території між населеними пунктами с.Солончаки та с.Дніпровське Куцурубської громади. Постраждалих немає. Також протягом дня ворог завдав ударів по околицях с.Галицинове Галицинівської громади. Постраждалих немає.

"Сьогодні, 13 серпня, о 04:30 під обстрілами було с.Костянтинівка Первомайської громади. Наслідки уточнюються. Постраждалих немає", - повідомили в ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА