Інтерфакс-Україна
19:55 16.08.2022

Більшість університетів України організують змішаний формат навчання

1 хв читати
Більшість університетів України організують змішаний формат навчання

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет переконаний, що більшість внз України організують змішаний формат навчання.

"Університети як заклади вищої освіти є автономними в ухваленні рішень щодо навчання. Я абсолютно впевнений, що в більшості університетів буде застосовано змішану систему навчання", - сказав Шкарлет на брифінгу у вівторок у Києві.

За його словами, є всі можливості організації позмінного та змішаного навчального процесу.

"Об'єктивно сьогодні всі зацікавлені показати, що навчальні заклади є територією безпеки", – упевнений міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА