Інтерфакс-Україна
21:30 16.08.2022

Асоціація ОСББ Києва пропонує дозволити проведення зборів власників онлайн та використання цифрових підписів через "Дію"

2 хв читати
Асоціація ОСББ Києва пропонує дозволити проведення зборів власників онлайн та використання цифрових підписів через "Дію"

Асоціація об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОМСД) Києва пропонує дозволити проведення зборів власників онлайн та використання їх цифрових підписів для реєстрації через "Дію".

"В умовах воєнного часу та відсутності в країні значної кількості жінок, служби у ЗСУ багатьох чоловіків можливість проведення зборів в онлайн-режимі є вкрай актуальною. Також дуже важливо мати можливість використовувати цифровий підпис, а після цього провести реєстраційні дії", - пояснюється в листі на ім'я голови партії "Слуга народу", в якому викладено пропозиції до законопроєкту №7029 "Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення управління багатоквартирними будинками".

Як уточнив радник заступника голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Олексій Тихонов у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", використання цифрового підпису за участю та голосування на зборах ОСББ дозволить включити максимум власників для ухвалення рішень з управління житловими комплексами в нинішніх умовах.

"Ми пропонуємо цей механізм реалізувати за допомогою "Дії". Реєстратор зможе бачити не лише фізичні підписи під протоколом, а й цифрові", - повідомив Тихонов.

Як повідомлялося, законопроєкт №7029 поданий до Ради у лютому і покликаний спростити створення ОСББ та їхню діяльність.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, близько 30% багатоквартирних будинків в Україні не ухвалили рішення про форму управління багатоквартирними будинками, що зокрема не дозволяє їм брати участь у програмах Фонду енергоефективності.

Документ передбачає усунути необхідність наявності нотаріально посвідченої довіреності про представництво від співвласників багатоквартирного будинку за державної реєстрації ОСББ. Крім того, пропонується створити умови для можливості ухвалення рішень співвласниками шляхом електронного голосування із використанням електронного цифрового підпису.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив заходи з підвищення рівня енергоефективності будівель органів влади на 2026 р.

Чорноморськ без світла після ударів РФ, є постраждалі, критична інфраструктура працює на генераторах - мер

Кабмін дозволив під час тривалого перебування школярів в укриттях заміняти гаряче харчування на готові продукти з буфету

Сили оборони збили 87 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання 22 дронів на 12 локаціях

Кабмін запровадив фінансову підтримку провідних українських наукових видань

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА