Інтерфакс-Україна
08:41 17.08.2022

У Луганській області знизилася кількість обстрілів

1 хв читати
У Луганській області знизилася кількість обстрілів

У Луганській області знизилася кількість ворожих обстрілів, за минулу добу агресор завдав 6 артилерійських, 4 мінометних, 1 ракетний удар, повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"(…) Завдяки нашим артилеристам та людям, яким за декілька місяців набрид "руський мир", вдалося порушити наступальні плани рашистів і значно зменшити кількість обстрілів. Так, за минулу ніч противник здійснив шість артилерійських обстрілів та чотири мінометні, завдав ракетний удар, намагався уразити позиції наших військових із танків, двічі застосовував авіацію", - написав Гайдай у телеграм-каналі у середу.

ЗСУ відбили атаки росіян на семи напрямках, на одному – ще точаться бої.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ТСК Верховної Ради констатує: система евакуації культурних цінностей досі неефективна

Глава Мінекономіки поставив завдання вирішити проблему з дефіцитом сировини для деревообробки

Окупанти обстріляли Херсон, загинула жінка, чоловік у тяжкому стані – обладміністрація

СБУ та Нацполіція викрили 12 учасників наркосиндикату, який торгував важкими психотропами по всій країні

Сибіга закликав країни чітко засудити атаку РФ на гуманітарну місію ООН на Херсонщині

Сирський провів нараду щодо медзабезпечення ЗСУ

Мінрозвитку та ПРООН підписали угоду на EUR16,5 млн задля впровадження "зеленої" енергетики в Україні, зокрема у школах, дитсадках та лікарнях

ВАКС застосував заставу в 2 млн грн для другого адвоката, який разом з прокурором є підозрюваним в підбурюванні до підкупу – САП

Фундація Олени Зеленської та ОАЕ підписали нову угоду на $5 млн на підтримку дітей, молоді та безпеку навчання

Опадів найближчими днями майже не буде, вночі приморозки, в четвер трохи потеплішає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА