Інтерфакс-Україна
22:00 17.08.2022

У Кирилівці на базі окупантів вибухи – мер Мелітополя

1 хв читати
У Кирилівці на базі окупантів вибухи – мер Мелітополя

Мер окупованого м.Мелітополь Запорізької області Іван Федоров повідомляє про вибухи у курортному смт Кирилівка Мелітопольського району, де російські окупанти розмістили вивезену з райцентру військову техніку.

"Чергова бавовна для росіян у Кирилівці", - написав Федоров у телеграмі у середу ввечері, проілюструвавши повідомлення фотографією стовпа диму, що піднімається над морським узбережжям.

"Цього року рашисти позбавили понад 5 мільйонів людей курорту на Азовському узбережжі. Натомість "націоналізували" бази відпочинку та готельні комплекси, вихваляючись тим, як вони відпочивають. Більше того, завезли до Кирилівки свою військову техніку, злякавшись, що в Мелітополі її дістануть Що ж, наші сили всюди: і зовні, і всередині лігва ворога", - додав він.

 

 

 

ОСТАННЄ

У Румунії автобус із 60 українцями потрапив у ДТП, одна людина загинула, ще 5 – постраждалі – ЗМІ

Росіяни не прорвалися на територію Дніпропетровщини – ЦПД

ВАКС 1 липня розгляне клопотання про відсторонення Чернишова з посади

Апарт-готель з підземним паркінгом побудують у Львові

Кличко підписав рішення Київради про недовіру до першого заступника голови КМДА Поворозника

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

Полоненому окупанту, причетному до розстрілу українських військовополонених на Харківщині, повідомлено про підозру – СБУ

Сибіга про використання заморожених російських активів, а не тільки прибутків: Ми надалі працюємо над цим

Норвегія розгорне F-35 у Польщі, в тому числі для захисту логістичного центру допомоги Україні

Глава МЗС Німеччини: Путін не хоче миру і розраховує, що наша увага до України ослабне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА