Інтерфакс-Україна
06:54 18.08.2022

Зеленський про ракетний удар росіян по Салтівці в Харкові: "Не пробачимо, помстимося"

1 хв читати
Зеленський про ракетний удар росіян по Салтівці в Харкові: "Не пробачимо, помстимося"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на вечірній обстріл житлового масиву Салтівка в Харкові.

"Коли чуєш про харківську Салтівку – це знову біль. Біль за всю Україну. Біль за Харків", - написав президент у телеграм-каналі.

Глава держави зазначив, що внаслідок ракетного удару російських окупаційних військ по харківській Салтівці повністю зруйновано будівлю гуртожитку.

Наразі триває встановлення точної кількості жертв обстрілу.

"Підлий і цинічний удар по цивільних, який не має жодного виправдання й демонструє безсилля агресора. Не пробачимо, помстимося", - наголосив Зеленський.

Як повідомлялося, у середу ввечері росіяни здійснили ракетний удар по Салтівському району Харкова. Кількість жертв і постраждалих унаслідок обстрілу житлового масиву Салтівка в Харкові збільшилася до 6 та 16 осіб відповідно.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін оголосив великоднє перемир'я, повідомляють росЗМІ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА