Інтерфакс-Україна
10:12 18.08.2022

Єрмак обговорив можливості застосування нових технологій для протидії російській агресії з американським бізнесменом та винахідником Палмером Лакі

1 хв читати
Єрмак обговорив можливості застосування нових технологій для протидії російській агресії з американським бізнесменом та винахідником Палмером Лакі

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч з американським бізнесменом та винахідником Палмером Лакі, під час якої було обговорено питання щодо можливості застосування нових технологій для протидії російській агресії, повідомляє пресслужба президента України у четвер.

"Палмер Лакі є засновником компанії Anduril Industries, яка займається розробкою технологічних рішень в оборонній сфері. Співрозмовники обговорили можливості застосування нових оборонних технологій для протидії російській агресії", - йдеться у повідомленні.

У ньому наголошується, що під час розмови Єрмак наголосив, що Україна потребує технологій, які прискорили б вигнання окупантів.

"Наприкінці зустрічі Андрій Єрмак подякував Палмеру Лакі за підтримку нашої держави та запросив його до співпраці з українськими компаніями", - підсумували в ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб спростував російські фейки про нібито контроль над Добропіллям біля Гуляйполя

Рада має намір створити умови для залучення спеціалістів іноземних держав до ідентифікації невпізнаних тіл

Рада прийняла закон про імпортні пільги виробникам дронів

Ворог просунувся у Харківський та Донецькій області – DeepState

Brave1 запускає нову грантову програму розробки компонентів з фінансуванням до 8 млн грн

Розвиток "Форест Технолоджі" гальмується недосконалою реформою ДП "Ліси України" – засновник компанії

EFI Group презентує концепцію розвитку проєкту палацу Жевуських-Лянцкоронських на початку 2026

Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ

Продавчиня мілітарі-магазину коригувала ворожі удари по Краматорську - СБУ

EFI Group розглядає можливість експансії в країни ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА