Інтерфакс-Україна
16:23 18.08.2022

Росіянам і білорусам у Латвії можуть заборонити зберігати зброю

1 хв читати
Росіянам і білорусам у Латвії можуть заборонити зберігати зброю

Міністерство внутрішніх справ (МВС) Латвії готує поправки до закону, які заборонять громадянам Росії та Білорусі носіння чи зберігання вогнепальної зброї на території республіки, повідомив агентству BNS голова комісії Юріс Ранцанс.

За його словами, комісія сейму з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції готова розглянути їх у найкоротші терміни та направити на подальше затвердження до сейму.

Він нагадав про заяви Служби державної безпеки щодо ймовірних ризиків при видачі дозволів на носіння зброї громадянам Росії та Білорусі в Латвії.

У Латвії вогнепальну зброю зареєстровано на 193 громадян Білорусі та Росії, повідомили раніше в Державній поліції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

ЄС виключив із санкційного списку чотирьох громадян РФ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Швеція надає 100 мільйонів шведських крон Українському Червоному Хресту

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА