Інтерфакс-Україна
13:14 20.08.2022

У Запорізькій області ЗСУ знищили рідкісний радіолокаційний комплекс російських окупантів

1 хв читати
У Запорізькій області ЗСУ знищили рідкісний радіолокаційний комплекс російських окупантів

У Запорізькій області 19 серпня українські військові знищили рідкісний радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби "Зоопарк-1" і чотири одиниці автомобільної та броньованої техніки, повідомляє Оперативне командування "Південь"

"Продовжуючи виконання вогневих завдань, ракетно-артилерійськими підрозділами були спричинені втрати ворога в кількості: 17 осіб, радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби "Зоопарк-1", 4 одиниці автомобільної та броньованої техніки. Остаточні втрати ворога уточнюються", - йдеться в повідомленні у Facebook.

В українській розвідці додали, що "точне влучання за певними координатами повністю вивело з ладу техніку, що дає змогу коригувати вогонь ворожої артилерії".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Зеленський: від зустрічі з Трампом очікуємо, що імпульс, який спрацював на Близькому Сході допоможе закінчити війну РФ проти України

Літак із Зеленським приземлився у США

Мобільні ЦНАПи надали держпослуги понад 7,5 тис. українців у ІІ кв. 2025 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА