Інтерфакс-Україна
07:15 21.08.2022

Секретар Запорізької міськради розповів про роботу міської рятувально-водолазної служби під час воєнного стану

1 хв читати
Секретар Запорізької міськради розповів про роботу міської рятувально-водолазної служби під час воєнного стану

Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв розповів про роботу міської рятувально-водолазної служби в умовах дії воєнного стану.

"Основні завдання, покладені на рятувальників, це охорона життя людей на воді та проведення аварійно-рятувальних робіт на тих водоймах, які знаходяться у комунальній власності міста", - написав він у фейсбуці.

За його словами, наразі на службі задіяно 18 водолазів, 13 матросів-рятувальників та 9 водіїв рятувальних суден. На період воєнного часу вони працюють у цілодобовому режимі чергування та регулярно проводять профілактичну роботу щодо запобігання нещасним випадкам на водних об'єктах, рятують тих, хто потрапив у біду на воді, проводять пошуково-водолазні роботи, а за необхідності допомагають поліцейським. Загалом за перші сім місяців 2022 року рятувальники врятували на воді 14 громадян.

Крім того, водолази брали безпосередню участь у будівництві фортифікаційних споруд як у самому місті, так і на підступах до Запоріжжя та допомагали ліквідувати наслідки ворожих обстрілів, зокрема, розбирали завали та виконували ремонтно-відновлювальні роботи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти планують перемістити 400 дітей із Запорізької області до Росії під виглядом відпочинку

Нідерланди пропонують нові правила для українців після завершення дії директиви про тимчасовий захист у 2027 році

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА