Інтерфакс-Україна
19:12 21.08.2022

РФ частково закрила повітряний простір у Липецькій, Воронезькій та Бєлгородській областях

1 хв читати
РФ частково закрила повітряний простір у Липецькій, Воронезькій та Бєлгородській областях

Повітряний простір у низці південно-західних областей РФ, зокрема тих, що межують з Україною, частково закрито з 22 до 25 серпня, повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18.00, опублікованій на сторінці Генерального штабу в фейсбуці.

"На Сіверському напрямку ворог проводить ротацію окремих підрозділів у прикордонних районах Брянської та Курської областей... За наявною інформацією, ворог закриває окремі ділянки повітряного простору у Липецькій, Воронезькій та Бєлгородській областях у період з 22 до 25 серпня цього року", - повідомляється у зведенні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Необхідно збільшити обсяг проєктів з партнерами щодо виробництва зброї в Україні на 50% - Зеленський

СБУ показала унікальні кадри спецоперації "Павутина", у результаті якої уражено 41 військовий літак стратегічної авіації РФ

Зеленський на зустрічі у форматі "Рамштайн" закликав партнерів продовжувати зміцнювати українську ППО

Зеленський про так званий "меморандум" РФ: це ультиматум

Генштаб ЗСУ: Найбільша активність окупантів зберігається на покровському та лиманському напрямках

Рада планує зобов'язати студентів-медиків проходити військову підготовку - законопроєкт

Розпочалося 28-е засідання у форматі "Рамштайн", Зеленський доєднався онлайн

Перша профінансована Німеччиною українська далекобійна зброя може бути розгорнута в ЗСУ вже за кілька тижнів - Пісторіус

У суботу та неділю очікується новий обмін військовополоненими 500 на 500 - Зеленський

Померла одна з постраждалих внаслідок удара по Сумах, кількість жертв зросла до 5 – в.о. мера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА