Інтерфакс-Україна
08:06 24.08.2022

Україна в ООН запропонувала МАГАТЕ розмістити на ЗАЕС постійну місію

1 хв читати
Україна в ООН запропонувала МАГАТЕ розмістити на ЗАЕС постійну місію

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця закликав МАГАТЕ подумати над постійною присутністю своїх представників на Запорізькій АЕС.

"Враховуючи масштаб поточних викликів та погроз, ми закликаємо також МАГАТЕ подумати про можливу постійну присутність своїх експертів на Запорізькій АЕС для повернення повноцінного контролю цього ядерного об'єкта українськими експертами", - сказав Кислиця на екстреному засіданні ООН у вівторок.

Він зазначив, що місія має побачити справжню ситуацію, а не "влаштовану РФ театральну виставу".

"Хотів би я, щоб ми тут зібралися, щоб те, що хоче почути весь світ. А саме те, що РФ демілітаризує ЗАЕС, виводить війська і передає АЕС уряду України. Натомість ми витратили більше години, згаяли цей час для того, щоб почути балаканину фіктивних звуків", - заявив Кислиця.

Він наголосив, що Росія не припиняє грати з міжнародною спільнотою.

"Вони мали сміливість зібрати Раду безпеки ООН, щоб обговорити власні провокації, власний терор на ЗАЕС", - зазначив постпред.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак пішов у відставку напередодні поїздки до Маямі для переговорів з командою Трампа, Умєров поїде замість нього

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Відставка Андрія Єрмака

Трамп заявив про скасування 92% указів Байдена, підписаних через автопідпис

Сирський за підсумками поїздки на Харківщину: наші підрозділи утримують визначені рубежі, посилюють вогневий вплив на ворога

Помер чоловік, поранений унаслідок удару російського дрона по автівці в Білозерці Херсонської області — ОВА

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА