Інтерфакс-Україна
20:14 24.08.2022

Перехрестя на Брайтоні перейменовано на Ukrainian Way

1 хв читати

Одне із перехресть у районі Нью-Йорка Брайтон у середу, коли Україна святкує День незалежності, отримав назву Ukrainian Way, повідомила посол України в США Оксана Маркарова.

"Кожен може зробити внесок в нашу боротьбу за Незалежність і кожен внесок важливий! А деякі, як перейменування перехрестя на Брайтоні в Ukrainian Way, яке успішно завершилось сьогодні в День Незалежності ще й надзвичайно символічний!", - написала Маркарова у фейсбуці у середу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко перебуватиме у Давосі для участі у заходах Українського дому

ВАКС зменшив заставу голові АМКУ Кириленку з 25 до 20 млн грн - TI

Сибіга доручив закордонним дипустановам України ініціювати термінові збори коштів, подібні до польської акції

"Епіцентр" відновив роботу безкоштовного коворкінгу "Незламний хаб" на Почайній в Києві

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА