Інтерфакс-Україна
10:01 25.08.2022

ДБР повідомило про підозру у держзраді п'ятьом експравоохоронцям із Харківщини

1 хв читати
ДБР повідомило про підозру у держзраді п'ятьом експравоохоронцям із Харківщини

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) повідомили про підозру у державній зраді п'ятьом колишнім правоохоронцям із Харківської області, які на тимчасово окупованих територіях співпрацюють із окупантами.

Як повідомляється на сайті ДБР у четвер, одна з підозрюваних на початку березня отримала посаду у створеному збройними формуваннями РФ т.зв. податковому органі в тимчасово окупованому місті Ізюмі. Вона відповідала за стягнення платежів із жителів тимчасово окупованих районів області на користь загарбників. Також чиновниця передала окупантам дані місцевих платників податків.

Ще двоє правоохоронців почали працювати у незаконній поліцейській дільниці тимчасово окупованого міста Вовчанська на посадах дільничного та помічника чергового.

Інші двоє підозрюваних нелегально працевлаштувалися у тимчасово окупованому місті Куп'янську та селищі Боровому, допомагають окупантам та за їхніми вказівками здійснюють обшуки та патрулюють вулиці.

Усім п'ятьом зрадникам повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст.111 Кримінального кодексу України), санкція якої передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шість рідкісних стародруків, датованих XVII і XVIII століттями, вперше покажуть на інтерактивній виставці Ukraine WOW у Києві

Нову систему сплати туристичного збору для паломників запустили в Умані

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА у Фастівському районі

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА