Інтерфакс-Україна
16:50 25.08.2022

Захисні споруди мають 59% шкіл - Шкарлет

1 хв читати
Захисні споруди мають 59% шкіл - Шкарлет

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявляє, що 59% шкіл мають захисні споруди.

"До початку нового навчального року залишилося менше тижня. Другий місяць поспіль у всіх регіонах країни активно триває робота комісій з огляду захисних споруд закладів освіти. До перевірок залучено фахівців ДСНС, структурних підрозділів з питань цивільного захисту, департаментів освіти і науки місцевих військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування. Станом на 25 серпня 2022 року проведено огляд понад 23,5 тис. закладів освіти, що становить майже 93% від загальної кількості. Згідно з результатами перевірок, 51% навчальних закладів готові до навчання в очній формі", - написав Шкарлет у телеграм-каналі.

За його словами, найвищі показники готовності до освітнього процесу в традиційному форматі у Києві, Львівській та Чернівецькій областях.

Міністр зазначив, що спецкомісії обстежили 96% шкіл, з яких 59% мають захисні споруди. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА