Інтерфакс-Україна
19:25 25.08.2022

Нардепи пропонують достроково припинити повноваження парламентаріїв, обраних до Ради від ОПЗЖ

1 хв читати
Нардепи пропонують достроково припинити повноваження парламентаріїв, обраних до Ради від ОПЗЖ

Група народних депутатів пропонує достроково припинити повноваження парламентаріїв, обраних до Верховної Ради за списками партії "Опозиційна платформа – За життя".

Відповідний проєкт постанови №7694 зареєстровано у Верховній Раді в середу, повідомляє сайт парламенту.

Проєкт ухвали пропонує достроково припинити депутатські повноваження деяких народних депутатів України, суб'єктом висування яких була політична партія "Опозиційна платформа – За життя". На думку авторів проєкту постанови, підставою для припинення повноважень депутатів від ОПЗЖ є їхня активна антиукраїнська діяльність, вихід депутатів зі складу депутатської фракції цієї партії та їх постійне місце проживання за межами України.

У списку нардепів, яких пропонують достроково позбавити депутатських повноважень, 42 парламентарія, зокрема Юрій Бойко, Сергій та Юлія Льовочкіни, Вадим Рабінович, Ренат Кузьмін, Наталія Королевська.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

Мінсоцполітики: Заявки на дітей у програмі "Зимова підтримка" перетнули мільйон

Макрон: Шлях України до ЄC потребуватиме реформ щодо верховенства права та боротьби з корупцією, та я вірю в рішучість українського народу

ЄC має продовжувати надавати Україні передбачувану та стабільну фінансову підтримку - Макрон

Зеленський: новий рівень ППО SAMP-T буде працювати проти балістики ворога

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

"Голос" виступає за відставку уряду Свириденко – заява

Україна отримає від Франції 8 систем ППО SAMP-T та 100 літаків Rafale – Зеленський

Україна розраховує, що зможе домовитися щодо використання заморожених активів РФ на власне виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА