Інтерфакс-Україна
17:54 26.08.2022

Литва закупить у Польщі та передасть Україні 37 дронів-камікадзе

1 хв читати

Литва закупить у Польщі та передасть Україні 37 дронів-камікадзе, повідомив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

"Частину коштів, зібраних Legion Of Boom (EUR1 млн), буде передано литовському Міністерству національної оборони і буде використано для купівлі 37 дронів-камікадзе у Польщі, які потім відправлять в Україну. Дякую всім, хто зробив пожертвування!" - написав Анушаускас у твіттері в п'ятницю.

За даними ЗМІ, Warmate – легкі (близько 5,7 кг) і транспортабельні, з дальністю до 30 км та швидкістю 150 км/год. Можуть нести вибухівку.

Ініціатор кампанії Legion Of Boom, журналіст Андрюс Тапінас, уточнив, що частину дронів виробник WB Group надасть безкоштовно.

"Спочатку очікували 25, але вдалося домовитися про 27, і ще 10 польський виробник надасть на підтримку України", - написав Тапінас у фейсбуці.

Кампанія зі збирання коштів на озброєння для України Legion of Boom була присвячена Дню Незалежності України. За даними Тапінаса, на момент завершення збору литовці пожертвували EUR1,545 млн.

"Рахунок ще відкритий, буде ще кілька переказів з інших банків, тому сума трохи збільшиться. З додаванням грошей, зібраних польськими партнерами, загальна сума Legion of Boom має перевищити EUR2 млн", - розповів він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський готовий обговорювати територіальні питання з Путіним - ЗМІ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА