Інтерфакс-Україна
11:49 27.08.2022

Росіяни уранці обстріляли Миколаїв, попередньо, без жертв

1 хв читати

Росіяни в суботу, 27 серпня, вранці обстріляли околиці Миколаєва, попередньо, без жертв і постраждалих, повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

"27 серпня, орієнтовно о 04:30, місто знову піддалося обстрілу. Відомо про попадання в околицях міста. Попередньо без жертв і постраждалих. Детальна інформація уточнюється", - йдеться в повідомленні у Facebook.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА