Інтерфакс-Україна
07:17 28.08.2022

Перші 17 фахівців з безпеки розпочинають свою роботу у громадах України

1 хв читати
Перші 17 фахівців з безпеки розпочинають свою роботу у громадах України

Перші 17 фахівців з безпеки в освітньому середовищі прямують до шкіл 17 громад України, повідомив міністр МВС Денис Монастирський.

"Школа сьогодні є найважливішим із фокусів безпеки в суспільстві. Фахівці безпеки в освітньому середовищі стежитимуть за тим, щоб діти вчасно спускалися в укриття під час повітряних тривог, а також навчатимуть дітей правилам безпечної поведінки", – заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час вручення сертифікатів фахівцям з безпеки, що завершили навчання, в освітньому середовищі.

Глава відомства нагадав, що проєкт "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" було здійснено МВС разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. "Розробка проєкту розпочалася рік тому, але він видозмінюватиметься відповідно до умов часу", – уточнив Монастирський.

Він також зазначив, що перші 17 фахівців з безпеки в освітньому середовищі поїдуть до різних областей України, до 17 громад.

Монастирський зазначив, що до обов'язків спеціаліста з безпеки входить правильне використання укриттів у школах. Крім того, фахівці навчатимуть дітей основним правилам поводження з вибухонебезпечними предметами, правилам дорожнього руху, тому як протидіяти булінгу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА