Інтерфакс-Україна
13:05 29.08.2022

У найближчі дві доби в Україні без істотних опадів

1 хв читати
У найближчі дві доби в Україні без істотних опадів

У вівторок, 30 серпня, в Україні без опадів, лише вдень у південно-західній частині країни місцями короткочасний дощ, гроза, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 13-18°, у південній частині 17-22°. Удень у західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях 23-28°, на решті території 29-34°.

У Києві без опадів, вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 16-18°, вдень 26-28°.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського, найвища температура вдень 30 серпня у Києві була у 1890 році й становила 33,6°, найнижча вночі – 3,3° у 1966 році.

У середу, 31 серпня, у країні без істотних опадів, лише у Карпатах короткочасний дощ.

Вітер переважно північний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-16°, вдень 20-25°, в більшості центральних областей 23-28°. На півдні та сході вночі 16-21°, вдень 28-33°.

У Києві без опадів, вітер переважно північний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-16°, вдень 23-25°.

Станом на 8:00 29 серпня температура води у Чорному та Азовському морях становила 23-26°, у Дніпрі за даними гідрологічного поста "Київ" 23°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

19 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА