Інтерфакс-Україна
13:11 29.08.2022

Глава "Нафтогазу" очікує зниження температури опалення у приміщеннях українців цієї зими на 4°C - ЗМІ

1 хв читати
Глава "Нафтогазу" очікує зниження температури опалення у приміщеннях українців цієї зими на 4°C - ЗМІ

Глава НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко очікує на зниження температури в приміщеннях українців, які користуються послугами централізованого опалення, цієї зими до 17-18°C, що на 4°C нижче звичайного.

За його словами, які цитує видання The Guardian, також цієї осені варто очікувати на включення централізованого опалення пізніше, а його відключення навесні – раніше. Традиційно опалювальний сезон у великих містах України розпочинається в середині жовтня, а завершується наприкінці березня – на початку квітня.

Вітренко також повідомив, що Україна розраховує на фінансову підтримку західних донорів для закупівлі протягом найближчого опалювального сезону до 4 млрд куб. м газу на суму близько $10 млрд.

Водночас прогнозовані обсяги постачання можуть змінитися у разі завдання російським агресором ракетних ударів по інфраструктурних газових об'єктах України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК вітає угоду щодо міні-омнібусу оборони та можливість участі України в Європейському оборонному фонді

Ще одного посадовця "Київмедспецтрансу" підозрюють у розкраданні майже 2 млн грн на каретах "швидкої"

Україна синхронізувала 19-й пакет санкцій ЄС проти Росії - Зеленський

БЕБ сформувало атестаційні та кадрові комісії для переатестації та відбору працівників

Кличко: Київрада розгляне збільшення програми "Захисник Києва" ще на 1 млрд грн

Авіаційна влада США скоротить трафік у 40 аеропортах на 10% через шатдаун

Доволі тепла осіння погода без опадів збережеться в Україні найближчі два дні

Начальника відділення Дарницького управління поліції Києва затримано на Рівненщині

На Сумщині ділки присвоїли майже 16 млн грн на закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ

Шмигаль: Україна отримала від Латвії 21 бронетранспортер Patria

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА