Інтерфакс-Україна
13:48 29.08.2022

Україна хотіла б отримати від Швеції гаубиці Archer та ЗРК RBS-70 - глава МЗС

1 хв читати
Україна хотіла б отримати від Швеції гаубиці Archer та ЗРК RBS-70 - глава МЗС

Україна хотіла б отримати від Швеції гаубиці Archer, зенітно-ракетні комплекси RBS-70 та більше снарядів для артилерійських систем, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Найкраще, що Швеція може зробити в галузі оборони найближчими тижнями, - це надати Україні свої знамениті самохідні гаубиці Archer, зенітно-ракетні комплекси RBS-70 і більше снарядів для наших артилерійських систем, тому що, хоч як би це дивно не звучало, кращий спосіб врятувати людські життя, зокрема життя мирних жителів, та врятувати більше українських сіл, міст та селищ від знищення – це дати Україні більше зброї, щоб ми могли відбити російську агресію та російську армію", - сказав Кулеба на пресконференції у Стокгольмі. в понеділок.

Міністр також висловив вдячність Швеції за оголошення про новий пакет допомоги Україні, половина якого буде присвячена оборонним цілям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суми опинилися під масованою атакою ворожих БпЛА - ОВА

Найдорожчий особняк цього року в Гонконзі продано за $140 млн

Робота НАБУ й САП має вирішальне значення для вступу України в ЄС - Кос

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА