Інтерфакс-Україна
16:55 29.08.2022

На Львівщині заарештовано земельні ділянки дружини Медведчука

1 хв читати
На Львівщині заарештовано земельні ділянки дружини Медведчука

Суд заарештував три земельні ділянки у Львівській області, власником яких є дружина народного депутата, обвинувачуваного в держзраді, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За клопотанням Стрийської окружної прокуратури суд арештував три земельні ділянки вартістю понад 2 млн грн. Ці землі належать товариству, бенефіціарним власником якого є особа із санкційного списку РНБО - дружина народного депутата, обвинуваченого в держзраді", - йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора в телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією прокуратури, землі незаконно передали товариству посадовці одного з органів державної влади Львівської області.

"Вирішується питання про передачу заарештованого майна в управління АРМА", - зазначається у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем здійснюють слідчі Стрийського райуправління поліції у Львівській області за матеріалами Управління СБУ у Львівській області (ч. 1 ст. 364 КК України).

У повідомленні не зазначено ім'я народного депутата та його дружини, йдеться про Віктора Медведчука та його дружину Оксану Марченко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затриманого столичного поліцейського повідомлено про підозру в заволодінні речовими доказами на 13,3 млн грн

Трьох осіб засуджено за підпали військової техніки й адмінбудівель у кількох областях України - СБУ

КМУ має намір посилити держнагляд за дотриманням законодавства у електронних комунікаціях під час надзвичайного та воєнного стану

Гнатов: Противник має певну перевагу в силах і засобах біля Покровська

Камишин анонсував на початок 2026р інвестфорум за кордоном щодо експорту і спільного виробництва з партнерами

Електрифікація може заощадити для ЄС EUR250 млрд на рік – Schneider Electric

Виробництво літаків Gripen в Україні розпочнеться у 2033 році – Шмигаль

Україна має створювати спільні підприємства з партнерами, щоб не перетворитися на сировинний придаток їх ВПК – Яценюк

Дніпро запровадив мораторій на російськомовний контент

Зеленський: у мене немає жодного особистого ставлення до Кудрицького

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА