Інтерфакс-Україна
12:43 30.08.2022

Конкурс з обрання директора НАБУ може завершитися через 3 місяці - заступник глави ОП Смирнов

1 хв читати
Конкурс з обрання директора НАБУ може завершитися через 3 місяці - заступник глави ОП Смирнов

Заступник глави Офісу президента Андрій Смирнов розраховує на обрання директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) через три місяці.

"22 вересня має розпочатися конкурс з обрання директора НАБУ. З урахуванням усіх процедур, мені здається, що він має завершитися протягом трьох місяців, десь так приблизно", - сказав Смирнов журналістам у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про те, коли в Україні може з'явитися новий директор НАБУ.

За його словами, терміни роботи комісії та дата самого обрання директора НАБУ залежать від того, який регламент роботи прийме конкурсна комісія та які будуть етапи конкурсу, співбесіди, скільки вони триватимуть, а також від того, чи буде потреба у додаткових співбесідах.

"Керуючись обережним оптимізмом, я розраховую на те, що цей конкурс може легко завершитися за три місяці", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

Кількість постраждалих в Києві після нічної атаки сягнула 36 людей, пʼятеро з них у важкому стані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА