Інтерфакс-Україна
06:33 01.09.2022

Місія МАГАТЕ має прибути на ЗАЕС 1 вересня, незважаючи на провокації окупантів

1 хв читати
Місія МАГАТЕ має прибути на ЗАЕС 1 вересня, незважаючи на провокації окупантів

Місія Міжнародного агентства з атомної енергії має прибути на Запорізьку АЕС у четвер, 1 вересня, незважаючи на деструктивні дії російських окупантів, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Місія Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з головою Рафаелем Гроссі 1 вересня має прибути на Запорізьку атомну електростанцію з метою оцінки ситуації на станції та встановлення постійного представництва. Узгоджується маршрут обходу станції з акцентуванням представників МАГАТЕ на об'єктах, що зазнали ураження внаслідок обстрілів", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в середу ввечері.

Наголошується, що наразі можливість прибуття на ЗАЕС Місії МАГАТЕ постійно ускладнюється деструктивними діями з боку окупаційної адміністрації Енергодара та самої ЗАЕС. Зокрема, росіяни не припиняють провокативних обстрілів станції, а також можливих маршрутів прибуття представників МАГАТЕ.

"Співробітники станції зазнають нищівних репресій. Частина працівників, яких окупанти вважають недостатньо "благонадійними", зникли. Їхня доля та поточне місцезнаходження невідомі. Частина співробітників, які з різних причин погодились на співпрацю з окупантами, та спеціально підготовлена масовка мають створити у членів місії враження повної підтримки місцевими мешканцями дій окупантів. Наразі з ними працюють російські технологи для відпрацювання сценарію та створення необхідної для Кремля "картинки", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа

Славутич на Київщині без світла через ворожий удар по енергообʼєкту – Чернігівобленерго

Кабмін призначив Кирилюка заступником голови Держгеокадастру

Окупанти атакували Дніпропетровську область, загинули двоє цивільних

Кабінет міністрів звільнив першу заступницю міністра культури Григоренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА