Інтерфакс-Україна
12:16 01.09.2022

Очне навчання в новому навчальному році у Києві обрали 138 тис. учнів - Кличко

1 хв читати
Очне навчання в новому навчальному році у Києві обрали 138 тис. учнів - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що 138 тис. учнів в українській столиці обрали очну форму навчання.

"Новий навчальний рік столиця розпочала в умовах воєнного стану. Але ми робимо все, щоб наші діти могли отримувати якісну освіту. 1 вересня за парти в київських школах сіли 25 тисяч першачків. (Протягом останніх років їх в столиці було 30 тисяч щороку)", - написав Кличко у телеграмі у четвер.

За його словами, основні зусилля столична влада зосередила на тому, щоб учні молодших класів розпочали навчання очно, оскільки для них це дуже важливо.

Загалом у столиці навчання в офлайн-режимі обрали 138 тис. учнів, а решта, за словами мера, займатиметься в онлайн-режимі чи індивідуально.

"Свято першого дзвоника в столиці відбулося здебільшого без традиційних лінійок. А кожен день у школярів тепер розпочинатиметься з правил безпеки під час повітряної тривоги", - написав градоначальник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА