Інтерфакс-Україна
15:53 01.09.2022

Віцепрезидент Єврокомісії у День знань прибув в Україну

1 хв читати

Заступник голови Європейської комісії Маргарітіс Схінас прибув в Україну, щоб зустріти тут перший день нового навчального року у школах, повідомив голова представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.

"Віцепрезидент Європейської комісії Маргарітіс Схінас міг зустріти 1 вересня, початок навчального року, де завгодно в Європі. Він вирішив приїхати в Україну, де в школах, на жаль, потрібні бомбосховища. Щоб ще раз прояснити: ЄС та Україна — одна родина", - написав Маасікас у твіттері в четвер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА