12:13 02.09.2022

Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні зросла до 6,9 млн осіб - МОМ

1 хв читати
Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні зросла до 6,9 млн осіб - МОМ

За шість місяців повномасштабного вторгнення РФ в Україну кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) знову зросла і становить 6,9 млн осіб станом на 23 серпня.

За даними останнього дослідження Міжнародної організації з міграції (МОМ), "більшість із понад 300 тисяч нових переміщень, починаючи з липня, відбулася на півдні та сході країни".

Майже половина внутрішньо переміщених осіб (44%) працездатного віку наразі не отримують доходу. Лише одна третина опитаних назвала заробітну плату як основне джерело доходу після переміщення, а 24% зазначили, що покладаються на державну підтримку. У результаті більшість переміщених домогосподарств вдалися до таких заходів, як скорочення витрат (70%), зокрема на продовольство, а третина взяла позику.

Із наближенням осені та зими житлові умови ВПО викликають дедалі більше занепокоєння. 22% переміщених осіб серед опитаних МОМ зазначили, що їхнє житло не придатне до зимових реалій в Україні. Понад третина опитаних не мають можливості переїхати до прийнятного житла переважно через брак коштів. 30% ВПО, які знайшли притулок у селах (загалом близько 2 млн осіб), не мають доступу до медичних послуг.

Грошової допомоги потребують близько 60% переселенців, осіб, що повернулися, а також тих, хто залишився у своїх домівках. Про потребу в ліках і ремонтних і будівельних матеріалах насамперед зазначають ті, хто повернувся, і непереміщене населення (по 7%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: На фронті відбулося 64 бойових зіткнення, на авдіївському напрямку відбито 19 атак противника

22 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

У нідерландському місті Лохем двоє робітників загинули внаслідок обвалення мосту

Китай скуповує російську нафту Sokol на тлі відмови індійських покупців

НКЦПФР погодила можливість бронювання для "БТС Брокер", "Драгон Капітал", ICU і ТЦБ "ПГІ"

Судді в Лондоні завершили слухання у справі Ассанжа, вердикт оголосять не раніше березня

25 країн-членів Організації американських держав ухвалили декларацію, присвячену дворіччю повномасштабного російського вторгнення в Україну

Україна і МВФ близькі до угоди про виділення $900 млн

Управління стратегічних комунікацій Генштабу ЗСУ презентувало документальний фільм "Опір і Єдність"

Окупанти обстріляли протягом дня три громади Сумської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА