Інтерфакс-Україна
18:47 02.09.2022

Ударами по Херсону та Енергодару знищено роту окупантів, їх артсистеми та склад боєприпасів – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Ударами по Херсону та Енергодару знищено роту окупантів, їх артсистеми та склад боєприпасів – Генштаб ЗСУ

Збройні сили України точними ударами по окупованих м. Енергодару Запорізької області та м. Херсону знищили роту окупантів, техніку і склад боєприпасів, що належать їм, повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18:00 п'ятниці, оприлюдненій на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці.

"Підтверджено, що в районах населених пунктів Херсон та Енергодар точними ударами наших військ знищено три артилерійські системи противника, а також склад з боєприпасами та до роти особового складу. Поранених вивезли в медичні заклади поблизу населеного пункту Борозенське Херсонської області. Через неналежний рівень медичної допомоги більшість окупантів померли від отриманих поранень", - ідеться у зведенні.

За даними Генштабу, рота противника, що базувалася у спортивному клубі "Загублений світ" у Херсоні, залишила місто та вивезла на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим награбоване майно у п'яти тентованих вантажівках.

"Авіація Повітряних сил спільно з армійською авіацією Сухопутних військ Збройних сил України продовжує нанесення ударів по критично важливих об’єктах противника, скупченню живої сили та військової техніки, пунктах управління та складах з боєприпасами й пальним", - розповіли в Генштабі ЗСУ.

 

ОСТАННЄ

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА