Інтерфакс-Україна
07:21 03.09.2022

Китай вивів на орбіту супутник дистанційного зондування Землі

1 хв читати
Китай вивів на орбіту супутник дистанційного зондування Землі

Китай успішно вивів на орбіту супутник дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) "Яогань-33-02", повідомила в суботу Китайська аерокосмічна науково-технічна корпорація (CASC).

"3 вересня, о 07:44 за Пекінським часом (02:44 за Києвом) ракета-носій "Чанчжен-4C" успішно стартувала з космодрому Цзюцюань та вивела супутник дистанційного зондування "Яогань-33-02" на намічену орбіту", - йдеться у повідомленні CASC.

За даними корпорації, виведений на орбіту апарат розроблено Шанхайською академією космічних технологій. Планується, що він використовуватиметься переважно для розвідки ресурсів, оцінки врожайності сільськогосподарських угідь, запобігання природним катастрофам та ліквідації їх наслідків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ в неділю здійснила майже 30 атак на Дніпропетровщину, пошкоджена цивільна інфраструктура

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження постачання електроенергії у більшості регіонів України

Венс заявив про причетність Венесуели до наркотрафіку та фінансування латиноамериканських картелів

Зеленський провів співбесіди з кандидатами на посади голів ОВА та анонсував скорі призначення

Зеленський призначив Вавринюка тимчасово виконуючим обов'язки голови ДПСУ

Зеленський звільнив Дейнеку з посади голови ДПСУ

Кількість загиблих під завалами в центрі Харкова зросла до 6 людей – ОВА

Нацгвардія домовилась із Жандармерією Франції о співробітництві у навчанні та застосуванні сучасних технологій

Чоловік зазнав поранень на Сумщині через атаку БпЛА – ОВА

Швейцарські власті ідентифікували 24 тіла із 40 загиблих у пожежі в барі в Кран-Монтані – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА