Інтерфакс-Україна
07:36 04.09.2022

NASA вирішило перенести запуск місії Artemis 1 до Місяця на дату не раніше кінця вересня

1 хв читати
NASA вирішило перенести запуск місії Artemis 1 до Місяця на дату не раніше кінця вересня

NASA ухвалило рішення відмовитися від запуску надважкої ракети-носія SLS (Space Launch System) до Місяця з космічним кораблем Orion у поточному стартовому вікні (29 серпня - 6 вересня), повідомив заступник голови NASA, керівник департаменту розробки дослідних систем управління Джим Фрі.

"Як ви знаєте, поточне стартове вікно закривається у вівторок, і ми не здійснюватимемо запуск протягом поточного тимчасового вікна", - повідомив Фрі під час пресконференції NASA.

Він наголосив, що запуск може відбутися в межах наступних двох стартових вікон (19 вересня – 4 жовтня та 17 жовтня – 31 жовтня). При визначенні дати старту, окрім готовності ракети і корабля, фахівці мають врахувати запуск регулярної пілотованої місії Crew Dragon до МКС (Crew-5), який запланований на 3 жовтня, і скоригувати графік.

Тепер, за словами Фрі, управління швидше за все має повернути ракету і космічний корабель до цеху вертикального складання для зарядження батарей і проходження нової сертифікації системи припинення польоту у Космічних сил США, яким належить Східний полігон.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок скидання вибухівки з дрона постраждав 36-річний мешканець Херсона - ОВА

Позиція ГАР МОУ щодо призначення Шмигаля: Підтримаємо, якщо новий міністр готовий до ефективної перебудови інституції

Держетнополітики затверджено перелік релігійних організацій, які входять до структури або пов’язані з УПЦ (МП)

Велика Британія знизить допустимий вік для голосування на виборах до 16 років

Свириденко на першому засіданні уряду закликала міністрів підготувати плани і обговорити їх з комітетами Ради

Аграрні асоціації закликали Раду ЄС пришвидшити затвердження оновлених угод торгівлі між Україною та ЄС

Держетнополітики винесено УПЦ (МП) припис про усунення до 18 серпня порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації

Угорщина заборонила в’їзд до країни трьом високопоставленим українським військовим

Опозиційна ексвіцепрем’єрка з євроінтеграції попереджає про ризики об’єднання Мінекономіки, Міндовкілля та Мінагро

Свириденко: Реалізація санкційної політики – це ефективний інструмент держуправління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА